Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Szanowni Rodzice,

Wakacje powoli dobiegają końca, mamy przyjemność zaprosić na kolejny rok szkolny w Szkole Polskiej w Nicei. Pierwsze zajęcia odbędą się 14 września (tj. środa) 2017 o godzinie 14.00  w budynku Ecole Ste Therese, 4 rue Joseph Revelli w Nicei.

Na godzinę 14.00 planowane jest zebranie z nauczycielkami (w tym czasie dzieci będą miały zapewniona opiekę przez szkołę) a po nim spotkanie z biurem Rady Administracyjnej. Dla nowych rodziców, będzie to okazja poznać zasady na jakich działa szkoła. Dla nas wszystkich spokojny moment na dopełnienie formalności (wnioski, zapisy, opłaty). Prosimy o zarezerwowanie około godziny po przywiezieniu dzieci.

W tym roku rozpocznie działalność świetlica, w której po zajęciach kończących się o godz. 17, dzieci mogą czekać na odbiór do godziny 18. Przewidziana jest drobna oplata. Osoby zainteresowane zapisem do świetlicy prosimy o informacje.

Chcielibyśmy także poinformować, ze biuro stowarzyszenia oprócz dotychczasowego adresu mailowego: kontakt@szkola-nicea.org posługuje się tez adresem: szkola.polska.nicea@gmail.com .

Szczegóły zapisow do szkoly i stowarzyszenia w Informacje praktyczne .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PS. Jeśli chciałbyś wesprzeć naszą szkołę, zapraszamy do zakupu naszej torby plażowej. Tylko: 7 EUR. E-mail celem złożenia zamówienia: bottegapolka@gmail.com.

PS. Si vous souhaitez soutenir notre école, vous êtes invités à acheter notre sac de plage.
Seulement: 7 EUR. E-mail pour commander: bottegapolka@gmail.com.

Wszelkie prawa zastrzezone wlasnosc wzoru Bottega Polka