Wszystkie wpisy, których autorem jest szadmin

Huczne powitanie wakacji

Drodzy Rodzice,

Nasza przygoda z językiem polskim nie kończy się wraz z zakończeniem roku szkolnego w Szkole Polskiej 20 czerwca br. W środę, 27 czerwca, zapraszamy wszystkich na godzine 14.00, na huczne powitanie wakacji, które odbędzie się na plaży, w formie pikniku rodzinnego.

Spotykamy się na Promenade des Anglais, na wysokości kościoła św. Heleny (auto można zaparkować na parkingu przy kościele). Jeśli posiadają Państwo wiaderka plastikowe, kółka dmuchane i frytki piankowe, będziemy wdzięczni za ich zabranie. Wykorzystamy je do przeprowadzenia zabaw.

Pamiętajcie również o zabraniu własnych kocy, ręczników oraz prowiantu. Przypominamy, że podczas pikniku każdy rodzic jest odpowiedzialny za swoje dziecko.

Spakujcie także dobre humory!

W imieniu Rady Rodziców,

Marta Nowosad

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zabawa w łączenie cech do zabrania na majówkę!

Witajcie! Przygotowałam zabawę na majówkę. Dziś mam dla Was kilka plansz z zadaniami na łączenie cech, które połączymy z rysowaniem. Zacznijcie od najprostrzego „krasnala” a dla starszego rodzeństwa mam przygotowany „domek” z 3 osiami współrzędnychMiłej zabawy Joanna Szuda

01.0__SZABLONY_DO_KOLOROWANIA__kwiatek 01.0__SZABLONY_DO_KOLOROWANIA__krasnal 01.0__SZABLONY_DO_KOLOROWANIA__dom

Krasnal Kwiatek Dom

Zaproszenie na bal karnawałowy

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na coroczny Bal Karnawałowy. Jak co roku odbędzie się on w sali kolo kosciola Sw. Heleny 142 av de la Californie w Nicei w godzinach od 15.00 do 17.00. Następnie, dzieci od 7 roku życia, zapraszamy na dyskotekę. Wstęp dla uczniów Szkoly Polskiej bezpłatny, dzieci spoza Szkoly 5 € (w cenie tej jest zapewniony podwieczorek). Dla dorosłych będzie na miejscu dostępna kawa, herbata jak i podwieczorek. Wszelkie dobrowolne składki wrzucane do puszki przeznaczone będa na pokrycie kosztów organizacji balu.

bal karnawalowy